עו''ד סתיו הלפרין
סתיו הלפרין.png

ילדת הפלא של המשפט הפלילי בישראל

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

אל תתנו לגילה הצעיר של עו"ד סתיו הלפרין, המתמחה בפשיעה חמורה ובעבירות צווארון לבן, להטעות אתכם. "איני חושבת שגיל הוא פקטור. אני נראית צעירה וחמודה, עד שאני פותחת את הפה בבית המשפט". 

רגישה ולוחמנית גם יחד – עו"ד הלפרין רואה את הלקוח שלה ולא את העבירה שהוא עשה, והיא אכן תעשה הכל למען הלקוחות שלה. היא קמה כל בוקר למלחמה, בין אם זה במשא ומתן מול הפרקליטות על מנת להשיג ללקוח שלה את התוצאה הטובה ביותר, בין אם זה אומר למצוא חורים בראיות, ובין אם זה אומר לנהל קרבות בבית המשפט.

רוב התיקים שהיא מנהלת נוגעים בה ברמה האישית. "אין אצלי תיקים גדולים או קטנים. תיק שנגע בי מאוד הוא סכסוך גירושין, שבמסגרתו גרושתו של הלקוח שלי הגישה תלונת שווא, לפיה הוא ביצע מעשה מגונה בבתו. כל חומר הראיות העיד על כך שמדובר בתלונת סרק".

העוולה שהכי מפריעה לה במדינה, היא העובדה שהימורים אינטרנטיים מוגדרים היום כהימורים בלתי חוקיים ונגועים בפסול מוסרי. "לדעתי, זו דעה מתחסדת, כי ישנן חברות כמו 'ווינר' שעובדות בארץ, ואין כל הבדל ביניהן לבין אתרים אינטרנטיים".

בשעות הפנאי שלה, ע"וד הלפרין מתאמנת בקרוספיט, כותבת סיפורים למגירה ואוהבת לשתות יין עם חברים. "בעוד חמש שנים מהיום אני מאחלת לעצמי להתעסק בתיקים גדולים אפילו יותר מהיום, ושכולם יכירו את השם סתיו הלפרין".

טל': 052-6411627

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: אבן גבירול 57, ת״א.