עו''ד ניר יסלוביץ
ניר יסלוביץ חתוך.png

העבודה היא שליחות, המשפחה מקור העוצמה

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד ניר יסלוביץ מבין שהעבודה שלו היא יותר מסתם מקצוע – היא שליחות. "לקוח מגיע אליי בשעה הקשה ביותר בחיים שלו, ואני מציל אותו". את המוטו שלו הוא שואב מאמירתו של אהרון ברק: "כשאתה טוען בדין אתה צריך להרגיש כאילו אתה עומד לדין", ובמילים אחרות: הוא חש הזדהות אבסולוטית עם הלקוח.

התיק המאתגר ביותר שעבד עליו הוא תיק קפריסין. "ייצגתי ארבעה נערים שנחשדו באונס של נערה בריטית. ייצגתי אותם על אדמה זרה, והצלחתי לנצח בתיק הזה כנגד כל הסיכויים. הם זוכו, חזרו ארצה כאנשים חופשיים וחיים כיום את חייהם".

עו"ד יסלוביץ גאה בתיק הזה, ומייחס לו את ההצלחה הפתאומית לה זכה. "היה לתיק פוטנציאל אדיר להד תקשורתי, וזה בדיוק מה שקרה. אין ניסים, מדובר בעבודה קשה, התמדה ואמונה".

 

את משרדו בקפריסין הוא פתח לפני 3 שנים ושם הוא נותן שירות לכל ישראלי שזקוק לייצוג. הסיבה שהוא בחר לפתוח משרד בקפריסין מלכתחילה הייתה כשייצג אדם בתיק הסגרה, ומנע הסגרה של אדם ישראלי מקפריסין לרוסיה. "אחרי העבודה על התיק הזה הבנתי את הפוטנציאל הטמון בייצוג ישראלים בקפריסין."

 

כיום עו"ד יסלוביץ מייצג את הנאשם המרכזי בתיק האונס באילת, והתיק מדיר שינה מעיניו. "במהלך כל היום אני חושב על נקודות שקשורות לתיק. אני מקווה שהתיק יסתיים על הצד הטוב ביותר".

 

למרות התשוקה האדירה למקצוע, חיי המשפחה הם קדושים עבורו. כשהוא מגיע הביתה, הוא פושט את החליפה ומקדיש את כולו לילדיו, כי "הילדים שלי הם מקור העוצמה שלי".

טל': 052-4491049

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: V TOWER, רח' בר כוכבא 23, בני ברק.