עו''ד יעקב שקלאר
יעקב שקלאר חתוך.png

דון קישוט המודרני שמנצח את טחנות הצדק

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד יעקב שקלאר רואה את עצמו כדון קישוט, היחיד שעומד בין הגיליוטינה לבין ראשו של הנאשם. כשהוא נשאל אודות הרגע הכי קשה בקריירה שלו, הוא מספר על נער בן 16 שהואשם יחד עם חבריו באונס קבוצתי. "הוא טען שהוא לא השתתף באופן פעיל, אך המתלוננת זיהתה אותו - וכשהוקרא פסק הדין שקבע 4 שנות מאסר בפועל, הייתה באולם התפרצות של בכי ותחושת חוסר צדק. גם אני הזלתי דמעה"

הנאשם שהוא הכי התחבר אליו היא דווקא נאשמת - אתי אלון. "הרגשתי שהיא קורבן ושעשו לה עוול. היא הקריבה את עצמה לטובת אחיה בהוראת אביה. כשהוקרא גזר הדין היא התעלפה לי בידיים. היא אדם מצחיק, אינטליגנטי ונעים".

כשנשאל לגבי פסגות שהוא לא כבש, הוא מספר בצער על הנשיא לשעבר משה קצב. "הייתי יכול לעשות שם עבודה טובה. כוחות גדולים התאספו וגרמו להרשעת שווא". יש תיקים שלעולם לא יסכים לקחת לטיפולו: "לא אייצג מחבלים, הם אנשים בזויים. גם אנס סדרתי לא אסכים בשום אופן לייצג".

בימים אלה עמל עו"ד שקלאר על תיק הנוגע לייבוא סמים באמצעות הדארק-נט ("הרשת האפלה" באינטרנט) ומנסה להקטין את הנזק שם. "אני מייצג את לקוחותיי בנאמנות, במסירות וללא מורא". ומה הוא ממליץ לעורך דין בתחילת דרכו? "אני ממליץ לעמוד מול המראה עם פסקי דין של מישאל חשין ולקרוא אותם בקול רם ,עד אשר יידע לשנן אותם בעצמו".

טל': 052-2575298

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: אבן גבירול 57, ת״א