עו''ד אילן כץ
אילן כץ חתוך.png

מתחבר ללקוח לעומק וחושב תמיד מחוץ לקופסה

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד אילן כץ מתחבר ברמות הכי עמוקות ללקוחות שלו. הרגע הקשה ביותר שלו היה כששימש כראש צוות ההגנה בתיק של אלאור אזריה. "כששר הביטחון דאז יצא לתקשורת ואמר שהחייל סרח, לקחתי את זה מאוד קשה. הוא עדיין לא נחקר וכבר הוקיעו אותו".

עם זאת, הנאשם שהוא הכי התחבר אליו היה חייל קרבי שנלחם בעזה והואשם בכך שביצע "נוהל ילד" בנער פלסטיני תוך כדי הלחימה. "הוא היה מלח הארץ וההעמדה לדין לא הייתה מוצדקת". עו"ד כץ רואה עצמו כאדם ערכי, וישנם תיקים שלא יהיה מוכן לקחת. "איני מוכן לייצג מחבלים ויש תיקים של עבירות מין קשות נגד קטינים שלא אסכים לקחת."

החלק האהוב עליו בעבודה הוא הכרת התודה מצד הלקוח. בימים אלה הוא עובד על תיק שהוא מאוד התחבר אליו: "בחור צעיר שקטינה טענה שאנס אותה. היה עימות בתחנת המשטרה, היא התחילה לבכות והודתה שהיא בדתה תלונת שווא. היה לי ברור מההתחלה שהדברים לא בוצעו".

עו"ד כץ מודה שיש בו הרבה ניגודיות. "מצד אחד, בעבודה אני מאוד רציני, אבל בשעות הפנאי אני בדחן ושטותניק". זה ניכר בגישה המקצועית שלו - חשיבה מחוץ לקופסה, גישה ישירה כלפי הלקוח ומסירות אין קץ. ומה לגבי טיפ לעורכי דין מתחילים? "אל תעשו קיצורי דרך. תלמדו, תעבדו קשה ותתקדמו לאט אבל בטוח".

טל': 054-6312410

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: מגדל ב.ס.ר 4, מצדה 7, בני ברק.