עו''ד אייל בסרגליק
בסרגליק אייל.png

הצלת נפשות היא לא רק מקצוע - היא ייעוד!

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

הסיבה שעו"ד אייל בסרגליק בחר במקצועו היא בראש ובראשונה לעזור לאנשים. "האנשים שמגיעים אליי נמצאים במצוקה הקשה ביותר בחייהם. הם נמצאים במקום מאוד חשוך ואני האור שלהם". הוא מופיע בין 5 ל-6 פעמים ביום בבית משפט, שזה חריג עבור עורך דין בעל מעמד וניסיון כשלו, אבל חשוב לו לעבור באופן קפדני על כל פרט.

התיק המאתגר ביותר שעבד עליו היה התיק בעניינו של אלאור אזריה. "זה לימד אותי שלא משנה מה, כשהתוצאה כתובה מראש, טיב העבודה לא משחק תפקיד". כשנשאל אם יש תיקים שלא יסכים לקחת מטעמי מצפון, הוא נזכר בתיק של אישה שרצחה בשיסוף גרון את שני ילדיה, תיק אשר אותו סירב לקחת לידיו.

הוא מאמין שעיקר ההצלחה שלו הגיעה בזכות עבודה קשה שלוותה לפרקים גם ברגעים לא קלים. "היה לי לקוח שהיה שרוי במצב נפשי מאוד קשה, ואמרתי לשופטת שאם ישלחו שוטרים אליו הביתה יהיו לכך השלכות חמורות. השוטרים דפקו בדלת, והוא קפץ מהחלון ומת."

לשמחתו של עו"ד בסרגליק, העבודה שלו היא גם התחביב שלו, ויש לו שאיפות פוליטיות לעתיד: "הצלת נפשות היא הייעוד שלי. עכשיו הייעוד שלי הוא הצלת הרבים ולא רק היחיד, ולכן אני הולך לפוליטיקה". החלום שלו הוא להיות היועץ המשפטי לממשלה, על מנת שיוכל לעזור

לכמה שיותר אנשים.

טל': 052-8488515

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: בניין התאומים 2, ז’בוטינסקי 35, ר”ג.