עו''ד בן מעוז
בן מעוז חתוןך.png

משלב אמפטיה ללקוח עם אסתטיקה משפטית

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד בן מעוז ידוע בסגנונו הייחודי: הוא לוקח את הסיפור של הלקוח, מוסיף אסתטיקה משפטית ומעביר את המסר לבית המשפט בצורה משכנעת. לכן אין פלא שהדבר האהוב עליו במקצוע הוא ההופעות בבתי המשפט וההתמודדות מול הפרקליטות.

 

עו"ד מעוז משתדל ליצור הפרדה בין חייו הפרטיים לבין הקריירה, וזאת על מנת לא ליצור חיבור אישי ורגשי, אבל כשהוא יושב עם לקוח שהוגש נגדו כתב אישום, אדם נורמטיבי שעולם הפשע זר לו לחלוטין, הוא אינו יכול שלא להרגיש אמפתיה עם הקושי שלו.

 

עד כה, עו"ד מעוז לא נתקל בתיק שלא יסכים לקחת מטעמי מצפון. היות ומה שקובע אם הוא ייקח לידיו תיק מסוים הוא האדם שיושב מולו, ולא מהות העבירה. "אם אני מרגיש שמדובר באדם שאני יכול לעזור לו והוא יילך איתי יד ביד, אקח את התיק הזה בלי קשר לעבירה".

שגרת יומו דינמית במיוחד; "אני קם בבוקר ולא יודע איך ייראה המשך היום. הרבה פעמים לקוחות נעצרים וצריך להגיע מהרגע להרגע לבתי משפט...".

 

אחד התיקים המאתגרים שעו"ד מעוז עובד עליו בימים אלה הוא התיק של שירה איסקוב. "לא יוצא לי לייצג הרבה נפגעי עבירה, אבל אני מייצג את שירה איסקוב ואני ממש מתחבר אליה". החלום של עו"ד מעוז הוא להמשיך להתפתח, מתוך תקווה להמשיך לעזור לאנשים. "אני רואה בזה שליחות".

טל': 054-4771218

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: מגדל מידטאון, מנחם בגין 144 א׳, ת״א.