עו''ד אסף גל
אסף גל באיכות.png

העניין והאקשן בעבודה נותנים סיפוק אדיר!

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד אסף גל רק בן 33 וכבר הבעלים של משרד עורכי דין העוסק בתחום הפלילי. בתחילת דרכו עסק בכלל בסוגיות ביטחוניות, עסקאות נשק ומניעת פשיעה כלכלית (כגון הלבנת הון, שוחד ושחיתות) - אבל ברגע שנחשף לדיון פלילי, נדבק בו החיידק והוא התאהב בתחום.

הוא נלחם עבור כל לקוח כאילו מדובר באדם קרוב אליו, וזו הגישה שנוקטים במשרדו – אמון מלא. "אצלנו ידע זה כוח, ולכן ככל שהלקוח יספק לנו יותר מידע, כך נוכל לסייע לו בצורה יותר טובה". התיק המשמעותי ביותר עבורו היה תיק שהתחיל כהרשעה בטוחה והסתיים בזיכוי מהדהד. "מדובר בבחור צעיר שנטען כלפיו שהטריד מינית את שכנתו הקטינה בחדר המדרגות בבניין מגוריו. הייתה גם עדת ראייה - שכנה נוספת שטענה שראתה את המעשה במו עיניה. בהתחלה התיק היה נראה נעול לחלוטין, אבל אחרי שנפגשנו עם הלקוח, החלטנו לצאת למלחמה על התיק הזה. בחקירה צולבת של השכנה הצלחנו להוכיח שלא ניתן היה להסתמך על עדותה. ביהמ"ש קיבל את טענותינו ובסופו של דבר זיכה את הנאשם, והיום הוא חף מפשע".

אין תיק שעו"ד גל יסרב לקחת מטעמי מצפון. "אינני מדרג עבירות ולא שופט מוסר. אם התיק מעניין, יש כימיה עם הלקוח, והתיק כלכלי עבור המשרד  - ניקח את הייצוג ונספק את ההגנה הטובה ביותר עבור הלקוח". העניין והאקשן הם הדברים האהובים עליו במקצוע. "הם נותנים לי סיפוק אדיר. אתה יודע איך היום מתחיל, אבל אין לך מושג הוא ממשיך".

 

לעורך הדין המתחיל הוא מציע לרדת לשטח כמה שיותר. "כשפותחים תיק חקירה צריך להטיל ספק בכל דבר, לחשוב מחוץ לקופסה ולא לפחד לטעון טיעונים יצירתיים".

טל': 052-5009000

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: אבן גבירול 133, ת״א.