עו''ד עמית זיו
עמית זיו.png

מומחה בפשיעה כלכלית ועבירות צווארון לבן

נפתח נגדך תיק פלילי?

מלא פרטים ואשמח לעמוד לשירותך 

תודה על שליחת ההודעה

עו"ד עמית זיו  עוסק בתחום הפלילים עם התמחות בעבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית. את המשרד העצמאי שלו פתח בשנת 2012 ומאז הוא ידוע כאחד השמות הגדולים בייצוג פשעי צווארון לבן.

מהו פשע צווארון לבן? ובכן, לדבריו: "פשעי צווארון לבן הם עבירות כלכליות המבוצעות על ידי אנשים נורמטיביים לגמרי. כאלה שאין להם כל קשר לעולם הפשע".

 

לעולם המשפטים הגיע עו"ד זיו דרך אביו, אשר היה צלם עיתונות ובילה זמן רב בבתי המשפט. "כשהייתי ילד הייתי מתלווה אליו לבתי המשפט, והכול מאוד קסם לי - ההמולה, העצורים, השופט ועורכי הדין. החלטתי שאני רוצה לעסוק במשפטים ולהגן על אנשים." לדידו, "אין סיפוק גדול יותר מהכרת התודה מצד הלקוח ומהידיעה שעשית כל שביכולתך על מנת לעזור לו".

 

בשנים האחרונות הוא מרבה להתמודד עם מדיניות ההחמרה בענישת עברייני מס. "איני מסכים עם ההחמרה הזו, זה יוצר סוג של אבסורד. אדם שגזל קופה ציבורית נכנס לכלא על חשבון הקופה הציבורית. כך נוצר מצב של הוצאה כפולה - העבריין אינו מחזיר את מה שלקח, והמדינה מוציאה עליו עוד כסף. אין בזה שום היגיון". בשעות הפנאי עמית אוהב לנגן על גיטרה, לשחק בפלייסטיישן ולבלות זמן איכות עם הילדים שלו. "בעוד 5 שנים אני רואה את עצמי ממשיך לנהל משרד בוטיק ומתמקד ב-5 תיקים גדולים בשנה".

טל': 052-3778117

PhonePlilim.png
  • Facebook
mail_plilistim.png
Globe.png

כתובת המשרד: יוני נתניהו 5, אור יהודה.